Reklama

Tyle dni przed ważnym wydarzeniem najlepiej pójść do fryzjera

Nie później, nie wcześniej.

Tyle dni przed ważnym wydarzeniem najlepiej pójść do fryzjera Fot. Istock
Reklama

Otrzymałeś zaproszenie na wesele, galę lub inną ważną uroczystość. Powiedzmy, że jest poniedziałek, a wydarzenie zaplanowano na sobotę. Odpowiednio wcześniej dobrze byłoby pójść do fryzjera. Tylko na jaki dzień powinieneś się umówić, by w weekend wyglądać najlepiej? Wbrew pozorom na pewno nie na dobę przed tym, co cię czeka. To może okazać się bardzo zgubne.

 

Zobacz także: 6 zasad stylu, które możesz złamać

 

W tym przypadku najlepszym wyborem będzie środa lub czwartek. Ważne, by po wizycie u fryzjera lub barbera mogły upłynąć jeszcze jeden lub najlepiej dwa pełni dni, zanim nadejdzie ten najważniejszy - przytacza poradę fachowców Business Insider. Ten czas pozwoli nowej fryzurze na „ułożenie się”. Twoje włosy będą prezentowały się zdecydowanie bardziej naturalnie i w efekcie o wiele korzystnie niż zaraz po wyjściu z zakładu.

 

 

Z kolei w razie problemu będziesz miał jeszcze czas na niezbędne poprawki. W końcu chcesz wyglądać najlepiej, jak to możliwe, a w takich sytuacjach pośpiech będzie wybitnie złym doradcą. 

Najbardziej stylowi mężczyźni na Instagramie

@nickwooster - pracował dla...

1/10

@nickwooster - pracował dla Calvina Kleina, Ralpha Laurena, Neiman Marcus i Bergdorf Goodman. Autorytet w dziedzinie mody, stały bywalec fashion weeków (nie tylko męskich!)
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Reklama

Inne artykuły

Reklama