Najlepsze koszule na lato 2017
Kadr z filmu „La La Land”

Styl

Najlepsze koszule na lato 2017

Elegancko i zwiewnie.
19.06.2017

Wydawałoby się, że na lato najlepsza jest koszulka. W końcu nieśmiertelny t-shirt sprawdza się niemal zawsze. Właśnie, niemal. Czasem musimy wyglądać schludnie, po prostu dobrze, mimo wysokich temperatur. Co wtedy? Wtedy najlepiej sięgnąć po koszulę z krótkim rękawem. Czasy jej wyśmiewania już dawno minęły. Jeśli będzie mądrze dobrana, nikt nie popatrzy na nas, jak na byle tatusia, kręglarza czy urwanego z choinki turystę.

 

Jaką koszulę wybrać na lato?

 

Dużą popularnością cieszą się koszule w całości pokryte wzorami lub wzorem (bold print). To najlepsza pora w roku, by którąś założyć. Oczywiście stosowność detali pokrywających tkaninę zależy od miejsca, w którym chcemy się w nich pojawić. Wybór jest duży, również w granicach dobrego smaku.   

 

 

Nie tylko koszula bold print, także tekstura

 

Równie dobry rozwiązaniem, a nawet bardziej preferowanym w niektórych miejscach, będzie stonowana koszula z wyraźną teksturą. W tym przypadku doskonale sprawdzi się tkanina typu seersucker, czyli cienka bawełna o pogniecionej fakturze. Co ważne, nie trzeba jej prasować.

 

Modna jest również koszula z kołnierzykiem typu collar camp

 

Świetne rozwiązanie na lato. Taka koszula za założenia nie lubi krawata, a jej ostatni guzik zawsze pozostaje rozpięty. Nie powinna być obcisła. Dobierając rozmiar, zawsze warto zostawić odrobinę luzu na rękawach i w pasie. Możemy założyć pod nią np. białą podkoszulkę. To również się sprawdzi. 

 

Ryan Gosling w filmie „La La Land”, kołnierzyk collar camp

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo