Nie masz butów na lato? No to już masz. Oto Vansy z postaciami z „Fistaszków”!
Fot: Vans

Nie masz butów na lato? No to już masz. Oto Vansy z postaciami z „Fistaszków”!

Trudno o lepszy wybór na wakacje.
27.06.2017

Buty Vans to klasyka streetwearu. Niby proste, a niezmiennie popularne. Nigdy nie wychodzą z mody, są po prostu ponadczasowe, na tyle niezobowiązujące że możesz założyć je do szortów, i na tyle fajne, że sprawdzą się nawet w zestawieniu z marynarką (ale rób to z głową...). Ludzie noszą Vansy ale także, co ważne, kolekcjonują buty tej firmy. Wygląda na to, że nowa seria butów także z miejsca stanie się klasykiem.

 

 

Vans pokazał bowiem właśnie serię butów (a także ubrań) ozdobionych elementami zaczerpniętych z kultowych komiksów „Peanuts”. Kolekcja Vans x Peanuts to sześć głównych projektów, obejmujących różnorodne modele pochodzące z kolekcji Classics, Surf oraz linii odzieżowej. Na koszulkach, butach i plecakach pojawiają się najważniejsi bohaterowie Fisztaszków, Charlie Brown, Snoopy, Joe Cool czy Woodstock. W kolekcji znalazły się wszystkie klasyczne modele butów Vansa, a więc Sk8-Hi, Authentic, Old Skool i najbardziej popularne – i zarazem najbardziej wakacyjne Slip-On'y.

 

Seria Vans x Peanuts to edycja limitowana, więc jeśli chcesz mieć te buty w swojej szafie, spiesz do sklepów, zanim całość zostanie wyprzedana – i nim skończą się wakacje! 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie