Czy superbohaterowie się golą?

Styl

Czy superbohaterowie się golą?

Sprawdziliśmy to!
14.11.2017

Czy superbohaterowie mają dokładnie takie same potrzeby, jak każdy z nas, przynajmniej w temacie golenia? W zasadzie tak, choć codziennie mają do czynienia z działaniem groźnych żywiołów, jak mróz, wiatr czy nagłe uderzenia wody i gorącego powietrza. Ratowanie świata to trudna misja!

 

Brzmi znajomo? Szczególnie jesienią i zimą możemy otrzeć się o ekstremalne sytuacje, które dla superbohaterów są codziennością!

 

Wiem, jak głęboko muszą sięgnąć prace badawcze i rozwojowe, gdy chodzi o stworzenie maszynek do golenia zaspokajających potrzeby zwykłych ludzi, a obecnie korzystamy z tej wiedzy w sposób, o jakim wcześniej moglibyśmy tylko pomarzyć – mówi Kristina Vanoosthuyze, ekspert naukowy Gillette.

 

Aby stworzyć golarkę godna superbohatera, zespół Gillette postanowił przeprowadzić badania na… kultowych postaciach z Justice League! Zobacz sam:

 

 

Do końca grudnia w znajdziesz w sklepach limitowane edycje zestawów, między innymi:

- zestaw zawierający rączkę Mach3 Base, 2 wkłady Mach3 oraz 75ml żelu Mach3 Turbo Comfort w sugerowanej cenie 51,99

- imitowana edycja ze specjalnie zaprojektowaną rączką w stylu vintage, z motywem Justice League - Flexball Proglide, 3 zapasowe ostrza Proglide oraz 75ml żelu Fusion w sugerowanej cenie 94,99

 

Aby wspiąć na wyższy poziom misji ratowania świata i wejść w skórę Twojego ulubionego superbohatera, ściągnij za darmo aplikację w sklepach Apple App Store oraz Google Play Store i dołącz do Ligi Sprawiedliwości! Do wyboru będziesz mieć: Batmana, Wonder Woman, Flasha, Aquamana, oraz Cyborga.

 

Odważysz się?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo