Sprawdź, jak wygląda nowa kolekcja Toma Forda
facebook.com/tomford/

Sprawdź, jak wygląda nowa kolekcja Toma Forda

Ten pokaz na New York Fashion Week 2018 wzbudził jak do tej pory najwięcej emocji.
09.02.2018

Pokazy Toma Forda, zwłaszcza na własnym, nowojorskim terenie, to wydarzenia przyciągające uwagę nie tylko tym, co dzieje się na wybiegu. Wśród widzów dominują celebryci, artyści i gwiazdy mediów. Tak było też na wtorkowym pokazie kolekcji na sezon jesień/zima 2018, gdzie pojawili się m.in. Trevor Noah (prowadzący „The Daily Show” i autor jednego z największych książkowych bestsellerów ubiegłego roku), Pusha T (raper i prezes stworzonego przez Kanyego Westa labelu GOOD Music) czy Bill Skarsgard (znany z roli Pennywise’a w „To”).

Russell Wilson, Ciara, Pusha T, Halsey and Sebastian Stan front row at the TOM FORD Men's FW18 Show. #TOMFORD #TOMFORDFW18 #NYFWM

Opublikowany przez TOM FORD na 7 lutego 2018


Ale mimo tej celebrycko-snobistycznej otoczki w centrum znajduje się moda. Kolekcje Forda – zarówno męska, jak i damska – przyciągnęły też, obok pokazu Rafa Simonsa najwięcej uwagi komentatorów, którzy dostrzegają w nowych projektach połączenie precyzyjnego, dojrzałego krawiectwa z elementami nawiązującymi do mody ulicznej czy sportowej. Zauważalna jest duża ilość (głównie sztucznych - Ford jest weganinem) futer, da się wyczuć posmak lat 80. w ekstrawaganckiej kolekcji okularów przeciwsłonecznych, na osobne słowa pochwały zasługuje połyskująca, satynowa bielizna. Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie kilka najciekawszych zdjęć z pokazu projektanta.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie