Cindy Crawford twarzą kampanii Reserved
YouTube

Cindy Crawford twarzą kampanii Reserved

To kolejna supermodelka współpracująca z marką LPP.
09.03.2018

Pisaliśmy już o ścieżkach, którymi do głównego nurtu wraca moda święcąca triumfy w latach 90. Estetyka „ejtisów” nie pozostaje dłużna – w świecie stylu cytaty i odwołania do lat 80. pojawiają się równie często, jak w popkulturze. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest choćby niedawny, pożegnalny pokaz Christophera Baileya dla Burberry.

Zanurzona w estetyce lat 80. jest również nowa reklama Reserved, promująca kolekcję wiosna/lato 2018. W jej nagraniu wzięła udział modelka, której kariera nabrała rumieńców właśnie trzydzieści lat temu – Cindy Crawford. Jakby tego było mało, dla podkreślenia nostalgicznego charakteru kampanii do udziału w klipie zaproszono też Erica Robertsa, brata Julii Roberts i aktora znanego z takich przebojów wypożyczalni kaset wideo, jak „Najlepsi z najlepszych” czy „Ambulans” (oraz ponad 400 innych filmów), a także Dacre Montgomery’ego z obsady serialu „Stranger Things”.

To nie pierwszy raz, kiedy LPP sięga po gwiazdy światowych wybiegów. Polska marka w ubiegłym roku nawiązała współpracę z Kate Moss, która pomogła w promocji salonu Reserved otwartego na londyńskiej Oxford Street. Z kolei w świątecznym klipie pojawiła się prawdziwa plejada gwiazd świata mody - z Rosjanką Iriną Shayk i modelką roku 2017, Adwoą Aboah, na czele.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie