Powrót silnego mężczyzny. Takiego promotora marka Under Armour jeszcze nie miała
Fot. materiały prasowe

Powrót silnego mężczyzny. Takiego promotora marka Under Armour jeszcze nie miała

Dwayne Johnson w pełni zasługuje na pseudonim „The Rock”.
10.05.2018

Kreatywnie podejdź do porażki

W mocnej kampanii marki Under Armour pod hasłem „WILL FINDS A WAY” Dwayne Johnson, znany również jako „The Rock”, opowiada historię swojej drogi do sukcesu. Kampania powstała dla uczczenia narodzin marki powstałej z myślą o dokonaniach sportowców, którzy postawili wszystko na jedną kartę i dzięki poświęceniu, ciężkiej pracy i determinacji osiągnęli to, do czego dążyli przez lata. Przykład? Dwayne Johnson – człowiek twardy jak skała, który doskonale potrafi wykorzystać drzemiący w nim potencjał. Od zawsze chciał zostać profesjonalnym futbolistą, ale koleje losu pogrążyły w gruzach to marzenie. Dwayne znalazł się na ulicy, bez domu, z zaledwie kilkoma dolarami przy sobie. A jednak postanowił się nie poddawać i znalazł dla siebie inną drogę. Trzeba przyznać, że ze swoją determinacją i poświęceniem się ciężkiej pracy, jako główny mentor kampanii, aktor doskonale wpisuje się w wartości Under Armour. On i pięciu innych wyjątkowych sportowców, o których opowiada.

Nie bierz jeńców

„Na przestrzeni lat ponosiłem bolesne porażki, aż wreszcie moje marzenia zupełnie spełzły na niczym, co nieuchronnie przycisnęło mnie do muru. W trakcie mojej drogi „na prostą” zrozumiałem, że jedno jest niezaprzeczalne i niezmienne w drodze do osiągnięcia sukcesu – ciężka praca” – mówi Johnson.

Droga do celu prawie nigdy nie jest łatwa i prosta. Oczywiście jeżeli urodziłeś się w rodzinie milionerów, sprawa przedstawia się zupełnie inaczej. We wszystkich innych przypadkach na pierwszy plan wychodzi umiejętność korzystania z tego, co mamy w danym momencie. Warto wtedy zastanowić się, w czym jesteś naprawdę dobry i co Cię nakręca do działania. I po prostu zacząć to robić. Bez kompromisów, bez oglądania się na innych.

Doceń wsparcie bliskich

W codziennym zabieganiu możesz nie zauważyć, że tuż obok jest osoba, która często w niemal niezauważalny sposób codziennie daje Ci wsparcie w dążeniu do sukcesu. Obecnością, ciepłym słowem czy gestem. Takie rzeczy często umykają naszej uwadze, a tymczasem wsparcie najbliższych, jak nic potrafi podnieść nas z kolan. Johnson, który niedawno powtórnie został szczęśliwym tatą, na pewno coś o tym wie.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie