Oto dlaczego wszystkie imprezy kończą się w kuchni
Fot. iStock

Oto dlaczego wszystkie imprezy kończą się w kuchni

W grę wchodzi nie tylko stały dostęp do lodówki.
23.05.2018

Haute cuisine w Twoim domu

Podczas każdej imprezy przychodzi taki moment, że wszyscy przenoszą się do lodówki, rozsiadają się gdzie popadnie i snują wielogodzinne dysputy na ważkie życiowe tematy. Powody takiego zachowania mogą być różne, ale w większości przypadków jest to zapewne bliskość lodówki pełnej jedzenia i napojów. A gdyby tak wybić się z rutyny typowych imprezowych przekąsek i zaserwować gościom coś ekstra?

Nudzą Cię wciąż te same pomysły na imprezowe jedzenie? Masz dość kulinarnych „odgrzewanych kotletów”? Tym razem polecamy zrobić to inaczej, wspiąć się na wyższy poziom sztuki kulinarnej i sprawdzić jeden z wielofunkcyjnych piekarników Bosch Serie 8 wyposażonych w funkcję pieczenia z wykorzystaniem pary.

Kiedy goście są u drzwi

Bez obaw – nie potrzebujesz żadnych specjalnych kompetencji kulinarnych. Można powiedzieć, że piekarniki Bosch wykonają za Ciebie całą robotę. Dzięki różnym sposobowym wykorzystania pary, od klasycznego parowaru, poprzez piekarnik ParaPlus z dodatkowym uderzeniem pary, a na piekarniku z parowarem kończąc, masz mnóstwo możliwości przyrządzenia przeróżnych potraw. Piekarniki Bosch Serie 8 wyposażone są w Termoobieg 4D, który gwarantuje równomierne rozprowadzenie temperatury we wnętrzu piekarnika. Termoczujnik PerfectRoast pomoże Ci uzyskać idealnie przyrumienioną skórkę pieczeni i zadba, aby pozostała soczysta w środku. Masz ochotę na doskonale wypieczony chleb? Dzięki funkcji PerfectBake sprawi, że Twoje pieczywo pokryje się chrupiącą skórka, a środek będzie rozpływać się w ustach.

Doskonałym rozwiązaniem na nie tylko odgrzanie, ale również szybkie przyrządzenie pełnej potrawy jest funkcja mikrofalówki, w jaką wyposażone są piekarniki Bosch z linii Serie 8. Oszczędzasz 50% czasu przeznaczonego na przygotowanie potrawy, nie tracąc niczego z jej jakości i smaku i możesz pożegnać się z imprezowymi fast foodami!

Jeżeli przeraża Cię perspektywa sprzątania po pieczeniu – mamy dobrą wiadomość. Piekarniki Bosch Serie 8 wyposażone są w nową powłokę EcoClean Direct, zapobiegającą nadmiernemu zabrudzeniu wnętrza piekarnika już na etapie pieczenia. Dodatkowo piekarnik posiada funkcję samoczyszczenia pyrolitycznego, które uruchomisz jednym przyciskiem. Samoczyszczenie pyrolityczne polega na rozgrzaniu piekarnika do bardzo wysokiej temperatury, dzięki której tłuszcz i inne zabrudzenia zamieniają się w pył. Po wszystkim zbierasz wszystko szmatką – i po sprawie!

Design, od którego nikt nie oderwie wzroku

Dobrze przemyślany i stylowy design Twojej kuchni błyskawicznie zwabi do niej całe towarzystwo, ale przecież właśnie na tym Ci zależy. Wyposażając wnętrze w urządzenia do zabudowy Bosch Serie 8 nareszcie nie musisz iść na kompromis, rezygnując z estetyki na rzecz funkcjonalności. Z tymi sprzętami rewelacyjny efekt wizualny osiągniesz w bardzo prosty sposób. Zaprojektowano je tak, że będą idealnie do siebie pasować i świetnie wyglądać niezależnie od sposobu ich instalacji – jeden na drugim, czy też obok siebie. Wybór należy do Ciebie również w kwestii wyglądu poszczególnych elementów urządzeń – od drzwi piekarnika, poprzez oświetlenie wnętrza aż po system wysuwania blach.

Możesz mieć pewność, że od teraz gwiazdą wieczoru będzie Twoja designerska kuchnia, Twoje wyśmienite potrawy, a w efekcie – ich autor i właściciel!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie