Powstał garnitur, którego nie trzeba nosić do pralni
fot. materiały prasow / kolaż własny

Powstał garnitur, którego nie trzeba nosić do pralni

Marka BOSS stworzyła swoje najnowsze dzieło ochrzczone mianem The Washable Suit. To idealne rozwiązanie dla zabieganych mężczyzn, którzy nie chcą tracić czasu na specjalistyczne czyszczenie swoich garniturów.
17.09.2018

The Washable Suit od BOSS – garnitur dla mężczyzn żyjących na najwyższych obrotach

Eleganckie, uniwersalne i wyjątkowo łatwe w konserwacji garnitury BOSS z linii The Washable Suit dostępne są w trzech wersjach uszytych z trzech różnych materiałów bazujących na wełnie. Sekretem ich praktyczności jest innowacyjny sposób szycia, dzięki któremu nie ma konieczności specjalistycznego prania na sucho w pralni, jak to zwykle bywa w przypadku znakomitej większości garniturów. Nie podszywana marynarka posiada bardziej miękkie wypełnienia ramion z pasiastą strukturą pleców i zredukowaną strukturą wewnętrzną. Miękki pas spodni znacznie zwiększa nie tylko komfort noszenia, ale również ułatwia pranie. Jednocześnie wszystkie zastosowane w garniturach materiały zostały uszyte i wykończone tak, aby oprzeć się negatywnemu wpływowi wody i prania.

Jeszcze jedną dobrą wiadomością jest fakt, że marynarki i spodnie BOSS z poszczególnych linii są sprzedawane oddzielnie. Pozwala nam to na dowolne zestawianie tych elementów i samodzielne kreowanie naszego wizerunku, bez odgórnego narzucania gotowych wzorów. Świetne, prawda?

Jak pielęgnować garnitur BOSS?

Wystarczy włożyć garnitur do domowej pralki i uprać według wskazań producenta. Potem pozostaje jedynie delikatne prasowanie dla podkreślenia wyrazistego wykończenia marynarki i spodni. Możliwość szybkiego czyszczenia garnituru w domowym zaciszu jest naszym zdaniem rewelacyjną opcją. Oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas, który jest przecież najcenniejszą wartością, kiedy dosłownie każda doba jest zagospodarowana co do minuty.

Mistrz olimpijski i mistrzowski design

Twarzą kampanii został nie kto inny, jak Joseph Schooling – znakomity pływak oraz złoty medalista olimpijski. Zdjęcia eleganckiej sesji zdjęciowej powstały w Singapurze, w "wodnych" okolicznościach, z których zarówno sportowiec, jak i nowy garnitur BOSS, zawsze wychodzi obronną ręką. Nieodłącznymi elementami życia Josepha są woda oraz bycie w ciągłym ruchu. Podobnie jest w przypadku mistrzowskiego garnituru od BOSS – nie straszny mu nawet najbardziej dynamiczny styl życia współczesnego mężczyzny, a woda staje się jego sprzymierzeńcem w codziennym zmaganiu się z kolejnymi wyzwaniami.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie