Levi’s i Gorillaz łączą siły. Spersonalizuj własny projekt w sklepie marki

Levi’s i Gorillaz łączą siły. Spersonalizuj własny projekt w sklepie marki

Najpopularniejszy wirtualny zespół na świecie zajął się reinterpretacją słynnego "batwinga".
01.03.2019

Marka Levi’s i zespół Gorillaz rozpoczynają współpracę. Ikoniczne logo Levi’s zostało zinterpretowane na nowo przez muzyków i współtwórcę Gorillaz, Jamiego Hewletta. Sławny ‘batwing’ przedstawia teraz także wizerunki członków zespołu, czyli Murdoca Niccalsa, Noodle’a i Russela Hobbsa. Projekty swoją premierę miały we wtorek, 26 lutego, w Levi’s Print Bar, który na stałe znajduje się teraz w sklepie marki w warszawskiej Promenadzie. 

Gorillaz na t-shircie 

Fani będą mieli możliwość stworzyć swoje własne ciuchy, wybierając projekt z biblioteki grafik stworzonych przez Jamiego Hewletta. Projekty skupiają się na czterech postaciach Gorillaz, a technologia Levi’s Print Bar pozwala na dowolne modyfikowanie wzorów, motywów i kolorów. Kolekcja obejmuje obrazy z całej kariery Gorillaz. Projekty można dowolnie skalować i w ciągu kilku minut nadrukować na bluzach, t-shirtach i torbach.

Znaki szczególne

Batwing, czyli logo w kształcie skrzydła nietoperza, jest równie wyjątkowe jak czerwona metka („Red Tab”) czy wzór Arcuate, który znajduje się na tylnych kieszeniach jeansów Levi’s. Logo pojawiło się po raz pierwszy w 1967 roku w klasycznym odcieniu czerwieni, a od tamtej pory także w wielu innych kolorach, od bieli po pomarańcz czy wszystkie kolory tęczy w ramach corocznej kolekcji Pride. Dlaczego Levi's zdecydował się zaprosić do reinterpretacji sławnego motywu akurat zespół dowodzony przez Damona Albarna (lub, jeśli wolicie, 2D)? 

„Marka Levi’s zawsze stanowiła część kultury muzycznej”, mówi Jonatan Cheung, Levi’s SVP Design. „Przy doborze partnerów do współpracy zwracamy uwagę na to, czy mamy wspólnych fanów. W ten sposób współpraca staje się autentyczna. Jesteśmy fanami Gorillaz, a oni marki Levi’s.” Zainteresowani efektami muszą się pospieszyć - kolekcja jest limitowana i będzie dostępna tylko przez dwa miesiące.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie