Premiera wspólnej kolekcji Chanel i Pharrella już w tym tygodniu
Fot: CHANEL

Premiera wspólnej kolekcji Chanel i Pharrella już w tym tygodniu

Zobacz film, zapowiadający kolejną głośną kolaborację producenta ze światem high-endowej mody.
26.03.2019

„Pharrell-muzyk to ta najbardziej znana twarz amerykańskiego artysty. Ale to nie cała prawda o nim. Nawet nie połowa. Jest też choćby Pharrell - ikona mody. W tej dziedzinie Amerykanin ma instynkt równie dobry, jak w muzyce” – pisał o Williamsie Karol Owczarek w obszernym portrecie artysty, i wymieniał szereg kampanii, w które zaangażowała się połowa duetu Neptunes na przestrzeni kariery. Jednym z najważniejszych pracodawców w tym portfolio był z pewnością Chanel. Wieloletnia współpraca zaowocowała kolejną kolekcją dla paryskiego domu mody – jej prezentacja nastąpi już w tym tygodniu w Seulu.

Happy, czyli człowiek szczęśliwy. Portret Pharrella Williamsa 

Gwiazdy modelingu i motocykliści 

Najnowszy film, prezentujący kulisy pracy nad kolekcją, skupia się na opowieści Pharrella o współpracy ze zmarłym przed kilkoma tygodniami Karlem Lagerfeldem i całej relacji z Chanel (obejmującej m.in. projekt przygotowanych przy wsparciu Adidasa sneakersów, za które dziś trzeba zapłacić co najmniej 10 tys. dolarów, napisanie piosenki dla Cary Delevigne czy występy na wybiegu w czasie pokazów marki). 

Oprócz Pharrella w video widzimy młode gwiazdy modelingu: nowojorczyka Altona Masona, Adesuwę Aighewi (oprócz wybiegów znaną m.in. z udziału w klipach Childisha Gambino), dziewiętnastoletnią Adut Akech i znaną m.in. z otwarcia jednego z pokazów Prady Anok Yai. Udzielające się w klipie gwiazdy rozmawiają m.in. o wpływie kultowej „Akiry” i japońskiej subkultury motocyklistów bosozoku na kształt nieco streetwearowej, ale dalekiej od sztampy kolekcji, która do sprzedaży trafi 4 kwietnia. Klip promocyjny możecie obejrzeć poniżej:

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie