Córka Madonny twarzą nowej kolekcji Supreme i Jean-Paula Gaultiera
Fot: Instagram/ madonnaunderground

Córka Madonny twarzą nowej kolekcji Supreme i Jean-Paula Gaultiera

Projektant, który odpowiada m.in za słynny stożkowy biustonosz Madonny, wraca do korzeni. I to nie tylko za sprawą współpracy z Lourdes Leon...
03.04.2019

Na początku tygodnia Supreme ogłosiło kolejną kolaborację – wspólną kolekcję z Jean-Paulem Gaultierem. Kto pamięta falę entuzjazmu, jaka przetoczyła się przez świat streetwearu po ogłoszeniu współpracy między firmą Jamesa Jebii i Louis Vuitton, ten wie, że połączenie hi-endowej mody i skate’owsko-alternatywnego etosu Supreme to gwarancja sukcesu sprzedażowego i wizerunkowego. Zwłaszcza, że i Gaultier nie należy przecież do zbyt pokornych twórców. 

Poznaj inne nasze teksty na temat Supreme 

Powrót do korzeni

Francuski projektant przekonuje, że taka współpraca jest logiczna także z powodu regularnego wykorzystania elementów streetwearowych i sportowych w jego kolekcjach na początku kariery. Ten powrót do korzeni jest widoczny tym bardziej, że jedną z pierwszych modelek, promujących nadchodzący „drop”, jest Lourdes Leon – 22-letnia córka Madonny. Dla słynnej wokalistki Gaultier zaprojektował m.in. stroje na trasę koncertową „Blond Ambition” z 1990 roku i słynny stożkowy biustonosz. Z kolei Leon coraz częściej pojawia się w stylowych sesjach – współpracowała m.in. z marką MadeMe i Stellą McCartney – i pewnie w najbliższych latach coraz częściej będziemy widzieć ją w roli modelki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MADONNAUNDERGROUND (@madonnaunderground)

Szybki drop

Oprócz zdjęcia Leon, ubranej w oversize’owy blezer i spodnie z wyrazistym przesłaniem („Fuck Racism”), kolaborację promuje drugie zdjęcie (możecie zobaczyć je poniżej). Premierę kolekcji zaplanowano już na przyszły tydzień, a konkretnie – 11 kwietnia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Supreme (@supremenewyork)

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie