Moschino prezentuje kolekcją kapsułową inspirowaną Simsami
Mat. prasowe

Moschino prezentuje kolekcją kapsułową inspirowaną Simsami

Słynący z popkulturowych cytatów dyrektor kreatywny Moschino nawiązał współpracę z twórcami gry, która w przyszłym roku obchodzi swoje 20 urodziny.
12.04.2019

Jeremy Scott, dyrektor kreatywny domu Moschino, przyzwyczaił nas do popkulturowych nawiązań w swoich kolekcjach – pod tym względem śmiało mógłby rywalizować z Junem Takahashim i Rafem Simonsem. Streetwearowy guru ma na koncie niezliczoną ilość kolaboracji z gwiazdami muzyki (od Bjork po Kanye Westa) oraz projektów inspirowanych Barbie, Looney Tunes czy McDonaldem. Najnowsza kolekcja Moschino świetnie wpasowuje się w ten trend.

Czytaj też: Wspólna kolekcja Chanel i Pharrella Williamsa 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Moschino (@moschino)

 

Między światami

Scott nawiązał współpracę z twórcami gry „The Sims 4” i właśnie zaprezentował pierwsze elementy wspólnej kolekcji kapsułowej. Promujące ją zdjęcia nawiązują do uniwersum kultowej gry, ale na tym nie koniec przenikania się światów – charakterystyczna bluza Freezer Bunny pojawi się wkrótce w samej grze. Ubrania trafią do sprzedaży już jutro, po dorocznym Palm Spring Desert Party, organizowanym przez Moschino na festiwalu Coachella.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Moschino (@moschino)

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie