Testujemy nowe urządzenia do pielęgnacji zarostu
fot. materiały prasowe

Testujemy nowe urządzenia do pielęgnacji zarostu

Wiosna to najlepszy czas, aby zadbać o swój wygląd, a szczególnie o cerę i zarost. Bo przecież męska skóra twarzy także wymaga prawidłowej pielęgnacji. Na czym warto się skupić, aby wybrać idealne urządzenie?
25.04.2019

Kupując sprzęt do męskiej pielęgnacji, warto zastanowić się, jakie funkcje będzie spełniać. Jeśli szukamy urządzenia dbającego o zarost i włosy, idealnie sprawdzi się trymer z grzebieniami, który pozwoli na stylizację krótkiej, średniej i długiej brody a także włosów. Jeśli z kolei interesuje nas wielowymiarowa pielęgnacja całego ciała, najlepszym rozwiązaniem będzie wielofunkcyjny zestaw. Tego rodzaju urządzenie w komplecie posiada wiele wymiennych nakładek, dzięki czemu łączy w sobie możliwości trymera do brody, nosa, uszu oraz golarki do ciała.

Nowe trymery do brody i włosów oraz zestawy wielofunkcyjne 

Podczas niedawnego Braun Open Day oddaliśmy się w ręce barbera, z którym przetestowaliśmy nowe trymery i zestawy wielofunkcyjne wyposażone w wyróżniającą technologię AutoSense, dopasowującą moc do gęstości zarostu, 100-minutowy czas działania i w pełni metalowe ostrza. W zestawie oprócz wielu końcówek znajdziemy też ładowarkę w podstawce i etui podróżne. Urządzenia są dostępne w stalowo-szarym kolorze.

Pierwszą nowością jest trymer do zarostu i włosów BT 7040. Posiada on w zestawie 2 regulowane grzebienie, a dzięki selektorowi długości oferuje aż 39 ustawień skracania co 0,5 mm. W zestawie znajdziemy aż 7 dodatków: precyzyjny grzebień 1–10 mm, długi grzebień 10–20 mm, trymer, precyzyjną głowicę do strzyżenia, golarkę Gillette, szczoteczkę do czyszczenia, etui, ładowarkę w podstawce. Dzięki technologii AutoSense, urządzenie dostosowuje moc do gęstości brody. Produkt nadaje się mycia pod bieżącą wodą.

Trymer do zarostu i włosów  Braun BT 7040 / fot. materiały prasowe

Nowością numer dwa jest z kolei wielofunkcyjny zestaw 10w1 do pielęgnacji całego ciała MGK7020. Pozwala on na stylizację zarostu, strzyżenie włosów, pielęgnację ciała i przycinanie włosów w uszach i nosie. Dzięki 4 grzebieniom urządzenie umożliwia stylizację zarostu i włosów na 13 różnych długości. W zestawie znajduje się 10 dodatków: 4 grzebienie, główny trymer, precyzyjny trymer, trymer do uszu i nosa, głowica do ciała, precyzyjna głowica do strzyżenia, golarka Gillette, szczoteczka do czyszczenia, etui i ładowarka w podstawce. Wodoodporną strzyżarkę można używać pod prysznicem.

Wielofunkcyjny zestaw 10w1 Braun MGK7020 / fot. materiały prasowe

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie