Zobacz zdjęcia z nowej kampanii Gucci z udziałem Harry’ego Stylesa
Zdjęcia: Harmony Korine/ GUCCI

Zobacz zdjęcia z nowej kampanii Gucci z udziałem Harry’ego Stylesa

Za sesję odpowiedzialny jest Harmony Korine, który niedawno dołączył do długiej listy współpracowników Alessandro Michele'a.
22.05.2019

Harry Styles, niegdyś jeden z członków One Direction, kontynuujący obecnie karierę jako solista, to jeden z ulubieńców Alessandro Michele’a, dyrektora kreatywnego marki Gucci. Obaj zwrócili uwagę swoimi kreacjami na niedawnej gali Met, coraz owocniej wygląda też współpraca przy kampaniach Gucci Tailoring. Styles już po raz trzeci bierze udział w promocji tej linii – tym razem autorem sesji zdjęciowej z jego udziałem jest Harmony Korine, reżyser odpowiedzialny m.in. za „Skrawki” i tegoroczną komedię „The Beach Bum”.

Czytaj też: Rzymianin. Sylwetka Pierpaola Picciolego 

Ta kampania również dla Korine’a nie jest pierwszym kontaktem z Michelem, który od przejęcia obowiązków dyrektora kreatywnego w 2015 roku uchodzi za jednego z najśmielej eksperymentujących projektantów (i menadżerów) na świecie, nie stroniącego od kolaboracji z artystami, akademikami i innymi ludźmi świata mody. Na początku miesiąca Gucci zaprezentowało wydaną w limitowanym nakładzie książkę z psychodelicznymi ilustracjami i zdjęciami z Pompejów i Herlukanum, wykonanymi przez autora „Spring Break” i promującą kolekcję na jesień 2019 roku.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie