Przegląd stylowych okularów na lato
fot. materiały prasowe

Przegląd stylowych okularów na lato

Bierzemy na warsztat geometrię męskiej urody i oprawki, które będą idealnie pasować do kształtu twarzy.
09.07.2019

Latem okulary przeciwsłoneczne stają się dla nas jednym najbardziej pożądanych akcesoriów. W tym sezonie możemy wybierać wśród naprawdę wielu modnych i stylowych modeli. Sprawdźcie nasze typy.

Modne i stylowe modele okularów na lato 2019

Aby odpowiednio dobrać oprawy, warto kierować się nie tylko najświeższymi trendami, ale też pewnymi niezmiennymi zasadami doboru kształtu opraw do typu męskiej urody. I tak posiadacze owalnej twarzy mają bodaj największe pole do popisu. Pasują do nich zarówno klasyczne, lekko kanciaste modele, jak i bardziej wyraziste, kolorowe oprawy okularowe, również te rogowe. Nie bójcie się grubszych opraw i postawcie na coś w stylu okularów przeciwsłonecznych TS9328C3 marki Tonny.

Na zdjęciu: model okularów przeciwsłonecznych TS9328C3

 

Tego lata furorę robią też metalowe oprawy okularowe średniej grubości o lekko kwadratowym kształcie, zwłaszcza z charakterystycznym łączeniem a'la pilotki. Przykład? Model Tonny TY48139C2U. Będzie idealnie pasować przede wszystkim do typowo męskiej twarzy o lekko kwadratowym obrysie.

Na zdjęciu: model okularów Tonny TY48139C2U

 

W modzie okularowej tym sezonie ogromną popularnością cieszą się też okulary połowicznie pozbawione opraw, jak w przypadku modelu Tonny TY48148C1UD. To uniwersalny, nie narzucający się model, który sprawdzi się szczególnie w przypadku posiadaczy wyrazistych rysów twarzy, których nie warto dodatkowo wzmacniać masywnymi oprawami.

Na zdjęciu: model okularów Tonny TY48148C1UD

 

A może coś zupełnie odwrotnego? Grube oprawy wciąż nie schodzą z modowego piedestału. Nic lepiej nie podkreśli wizerunku a'la geek tak, jak one. W tym sezonie nosimy modele o lekko owalnym kształcie, jak model Tonny TY4803C3. Dodadzą charakteru zwłaszcza mężczyznom o słabiej zarysowanej linii szczęk.

Na zdjęciu: model okularów Tonny TY4803C3

 

Odrobina ekstrawagancji? Kultowe lennonki śmiało nosimy tego lata praktycznie we wszystkich stylizacjach. W wersji z przeźroczystymi soczewkami lub przeciwsłoneczne, jak w przypadku modelu TS9355C1.

Na zdjęciu: model okularów przeciwsłonecznych Tonny TS9355C1

 

Klasyczne przeciwsłoneczne okulary zyskały tym sezonie na wyrazistości dzięki rogowym oprawom. Robią furoręj, ponieważ pasują praktycznie do każdego typu twarzy. Dodajmy, że doskonale podkreślą szerokie czoło intelektualisty i wyraźnie zarysowaną linię brody. Przykład: model TS9354C2.

Na zdjęciu: model okularów przeciwsłonecznych Tonny TS9354C2

Model kobiecy: okulary przeciwsłoneczne Tonny TS9372C3

 

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie