Na reklamie ładne dziewczyny, na miejscu koszmar
Fot. Fyre Festival / Youtube

Życie

Na reklamie ładne dziewczyny, na miejscu koszmar

Miało być na bogato. Wyszła bieda.
01.05.2017

Szybkie motorówki, rajskie plaże, krystalicznie czysta woda, zabawa do rana przy najlepszej muzyce, gwarancja pogody, a wszędzie biegające, uśmiechnięte i skąpo ubrane atrakcyjne dziewczyny. Żyć, nie umierać. Tak w każdym razie miało być na organizowanym na Bahamach Fyre Festival. Film promocyjny na Youtube wyglądał naprawdę dobrze. W mediach społecznościowych imprezę zaplanowaną na 27 i 28 kwietnia oraz 5 i 7 maja reklamowały Hailey Baldwin, Emily Ratajkowski i Bella Hadid. Nic więc dziwnego, że bilety w cenie od 450 do 1200 dolarów (ok. 1750-4680 zł) szybko się rozeszły. Rzeczywistość okazałą się jednak o brutalna. 

 

 

Zainteresowanie przerosło organizatorów do tego stopnia, że na wyspie Wielka Exuma spragnieni wrażeń festiwalowicze zastali zupełnie nieprzygotowaną infrastrukturę. Była w tak opłakanym stanie, że wiele osób natychmiast postanowiło wracać do domu. Na lokalnym lotnisku spędzili wiele godzin, czekając na lot do Miami na Florydzie.

  

 

Miesiąc temu na oficjalnym instagramowym koncie festiwalu pojawiło się to zdjęcie. W opisie fotografii organizatorzy informowali o wyprzedaniu miejsc na polu namiotowym, zapewniając, że są jeszcze bilety do strefy VIP.

 

 

Urokliwe pole namiotowe w rzeczywistości wyglądało jednak tak.

 

 

Nagranie jednego z uczestników imprezy, który relacjonował w sieci sytuację z terenu festiwalu. Na scenie zabrakło również niektórych zapowiadanych gwiazd.

 

 

Organizatorzy zamierzają zwrócić pieniądze uczestnikom  imprezy. Mają jednak zamiar zorganizować kolejną edycję festiwalu.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo