Wonder Woman, czyli piękna Gal Gadot po godzinach
Fot. Instagram

Wonder Woman, czyli piękna Gal Gadot po godzinach

Jesteśmy zakochani.
05.06.2017

To miał być hit i jest. Świat zachłysnął się „Wonder Woman”, o czym świadczą zawrotne milionowe kwoty trafiające na konto studia Warner Bros. Film o przygodach komiksowej superbohaterki również nieźle radzi sobie w Polsce, choć w pierwszy weekend wyświetlania musiał ustąpić najnowszej odsłonie „Piratów z Karaibów” opowiadającej o zemście przeklętego Salazara. Ale zostawmy na chwilę filmy i kolejki przy kasach. Tera interesuje nas coś więcej. A nawet nie tyle coś, tylko ktoś - urokliwa Gal Gadot, odtwórczyni roli Wonder Woman.

 

 

Gal jest Izraelką o dość skomplikowanej, ale miłej dla nas, genealogii. Jej przodkowie pochodzą z Austrii, Czech, Niemiec i Polski. Z kolei babcia aktorki ma wciąż mieszkać w Warszawie. Co bardziej uważni mogą pamiętać ją z konkursu Miss Universe, w którym wzięła udział po zostaniu w 2004 r. Miss Izraela. Miała wtedy 19 lat. Niedługo potem odbyła obowiązkową dwuletnią służbę w wojsku. Wybrała się również na studia prawnicze.

 

 

Światu kina dała się poznać przede wszystkim dzięki serii „Szybcy i wściekli”, w której czterokrotnie wcielała się w Gisele Harabo. Światowy rozgłos przyniosła jej jednak trwająca do dziś rola Wonder Woman, zapoczątkowana w 2016  r. filmem „Superman: Świt sprawiedliwości”.

 

Gal Gadot to jednak przede wszystkim piękna kobieta. Na tyle piękna, że nie żałuje się ani sekundy poświęconej na oglądanie jej zdjęć. Filmów, już niekoniecznie kinowych, zresztą również.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie