Centrum zarządzania domem w twoich majtkach
YouTube

Centrum zarządzania domem w twoich majtkach

Nowy produkt Myant to bielizna nafaszerowana urządzeniami typu smart home.
12.02.2018

Rośnie rynek odzieży, w której zastosowano rozwiązania typu SMART  - zeszłoroczna kurtka Google’a i Levi’sa to tylko najgłośniejszy produkt tego typu w ostatnich miesiącach. Teraz zagadnienie stanie się jeszcze bliższe ciału. Dosłownie.

Skiin to kolekcja „inteligentnej” bielizny firmy Myant, która wykorzysta sensory i czujniki nie tylko do pomiaru temperatury ciała i poprawiania naszych fitnessowych wyników. O ile zintegrowanie z urządzeniem Nest wydaje się całkiem naturalne - pomoże nam np. w dopasowaniu domowych urządzeń grzewczych do aktualnych potrzeb - o tyle współpraca ze Spotify i dobieranie utworów pod kątem danych z majtek czy biustonoszy wydaje się jeszcze rozwiązaniem dosyć tajemniczym…

Połączone z dedykowaną aplikacją urządzenia można w każdej chwili odpiąć od produktów Skiin i cieszyć się zwykłą bielizną. Cena zarówno w przypadku męskich bokserek, jak i kobiecego topu i majtek wynosi 44 dolary za sztukę. Zainteresowani? Sprawdźcie, jak „inteligentne” majtki działają w praktyce.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie