Nimi po prostu trzeba się przejść – najciekawsze piesze szlaki w Polsce
fot. pixabay

Nimi po prostu trzeba się przejść – najciekawsze piesze szlaki w Polsce

Aktywny wypoczynek nie musi oznaczać uprawiania sportu, na skutek którego jedyną pamiątką po wymarzonym urlopie będą bolesne zakwasy. Piesze wędrówką są idealnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu – zwłaszcza w sytuacji, gdy na co dzień prowadzimy raczej siedzący tryb życia.
11.04.2018

Na szczęście nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby móc cieszyć oczy naprawdę ładnymi widokami, a także ciekawymi atrakcjami turystycznymi. Wielu osobom piesze szlaki turystyczne zapewne skojarzą się z wycieczkami szkolnymi i przykrą koniecznością wielogodzinnego, nudnego marszu. Jeśli jednak na tego typu wyprawie ostatni raz byliście w podstawówce, to warto dać jej szansę teraz – istnieje duża szansa na to, że tym razem jej odbiór będzie zgoła inny.

Oto osiem pieszych szlaków w Polsce, które naszym zdaniem zdecydowanie warto przejść. Aha, jeśli szczególnie alergicznie reagujecie na myśl o wycieczce w góry, to nie macie się czego obawiać – do pokonania żadnego z nich nie jest potrzebna żelazna kondycja ani umiejętności wspinaczkowe.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie