Shakira sprzedaje swój dom w Miami Beach
fot. luxatic

Shakira sprzedaje swój dom w Miami Beach

Aby stać się nowym właścicielem posiadłości należącej dotąd do kolumbijskiej gwiazdy, trzeba wyłożyć na stół ponad 11 milionów dolarów.
12.06.2018

Pochodząca z Kolumbii piosenkarka (niektórym bardziej znana jako żona piłkarza FC Barcelony, Gerarda Pique) postanowiła pozbyć się jednej ze swoich posiadłości. Gwiazda najwyraźniej stwierdziła, że dom w Miami nie będzie jej już potrzebny, więc został on wystawiony na sprzedaż. Na co może liczyć potencjalny nabywca?

W posiadłości znajdującej się pod adresem 3140 North Bay Road Drive w Miami Beach znalazło się miejsce dla sześciu sypialni, kilku wanien oraz imponującego ogrodu, w którym rzecz jasna znajdziemy basen otoczony palmami. Dom jest oczywiście sprzedawany wraz z wyposażeniem, w którego skład wchodzą wykonane na zamówienie meble oraz siłownia.

Dom znajdował się w posiadaniu Shakiry od 2001 roku, więc możemy mieć pewność, że został w całości urządzony zgodnie z jej gustem. Całość została wyceniona na dokładnie na 11,648 milionów dolarów. Sporo, ale nadal mniej, niż trzeba było zapłacić za posiadłość Michaela Jordana, nie mówiąc już o ranczu T. Boone Pickensa.

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie