The Nest – butikowy cowork i platforma idei

The Nest – butikowy cowork i platforma idei

Miejsce, należące do zrzeszającego najlepsze butikowe coworkingi Global Collective, zostało wyróżnione przez brytyjskie magazyny Wallpaper oraz Dezeen.
25.02.2019

Kawiarnia przywodząca na myśl lobby klimatycznego hotelu, gwarantujące prywatność gabinety i funkcjonalny polski design – to tylko kilka wyróżników the Nest znajdującego się przy ul. Pięknej 49 w Warszawie. To miejsce pracy i spotkań oraz społeczność skupiona wokół biznesu, designu i nowych, inspirujących idei. Ten butikowy cowork, znajdujący się w samym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Koszykowej i Pięknej, to idealne miejsce do organizowania konferencji i formalnych spotkań. Jego przestrzeń została zaprojektowana z myślą o każdym stylu pracy oraz budowaniu nowych relacji i kontaktów biznesowych. 

Klub dla wizjonerów designu i biznesu 

Twórcy the Nest podkreślają także, że nowo powstały cowork ma być nie tylko miejscem codziennej pracy, ale też platformą wymiany pomysłów i doświadczeń – klubem, w którym będą spotykać się przedstawiciele świata designu i biznesu. 220-metrowa przestrzeń przeznaczona na wydarzenia specjalne otwarta jest dla osób spoza społeczności the Nest. Będą w niej organizowane cykliczne spotkania dotyczące projektowania, biznesu, technologii oraz inspirujących idei, prowadzone m.in. przez cenionych biznesmenów i twórców z różnych branż.

Desingerska perła 

The Nest jest miejscem, które urzeczywistnia ideę work-life balance, przestrzenią biurową nowej generacji dostępną 24/7. Zaproponowane rozwiązania gwarantują z jednej strony dobre warunki do pracy zespołowej i poznawania innych przedsiębiorców, z drugiej zaś – nieporównywalną do innych ofert biur serwisowanych prywatność i spokój. The Nest to 2 tys. mkw. przestrzeni warsztatowych, konferencyjnych, coworkingowych i eventowych oraz gabinetów. Twórcy zadbali też o każdy detal aranżacji – uwagę użytkowników przyciągają głębokie odcienie turkusu, marbling oraz meble i dodatki polskich marek.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie