Rozwiązanie zagadki zdemolowanego domu Marcina Dorocińskiego
Youtube

Rozwiązanie zagadki zdemolowanego domu Marcina Dorocińskiego

Klip, w którym wziął udział aktor, jest częścią kampanii promującej „Godzinę dla Ziemi”. Zobacz, o co chodzi w akcji.
04.03.2019

Marcin Dorociński wielokrotnie brał udział w medialnych akcjach, które miały na celu uświadomienie odbiorcom konieczności dbania o ekologiczną równowagę. W naszej sesji z 2016 roku aktor zachęcał do adopcji psów z warszawskiego schroniska na Paluchu, a w szczególności do wzięcia udziału w akcji „Adoptuj seniora”. Zdjęcia Szymona Szcześniaka z tamtego numeru przypominamy w naszej galerii:

Stado - biograficzny miniserial o Marcinie Dorocińskim

Przyjaciel rysi i łosi

Od kilku lat Dorociński współpracuje z organizacją WWF Polska. Na jej stronie czytamy m.in. że filmowy Despero to „największy i najbardziej oddany przyjaciel tych, którzy głosu nie mają – rysi, łosi, niedźwiedzi czy bałtyckich morświnów”. Dzięki tej aktywności wiele osób, które zobaczyły niepokojące wideo, w którym Dorociński na tle zdemolowanego mieszkania pyta „jak można zrobić coś takiego”, szybko domyśliło się, że to kolejna akcja społeczna. Nie mylili się.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Dorociński (@marcindorocinski)

Ty też niszczysz swój dom 

Krótkie wideo zapowiadało właściwy klip z udziałem Dorocińskiego, na którym widzimy, że aktor sam jest odpowiedzialny za zdemolowanie domu. „Ty też to robisz. Niszczysz własny dom” – takie jest przesłanie akcji, pokazującej niszczycielską dla przyrody działalność człowieka. Jednocześnie  film promuje kampanię WWF „Godzina dla Ziemi”. Ty również możesz wziąć w niej udział – wystarczy że 30 marca na godzinę, o 20:30, wyłączysz światła w swoim domu. Spot możecie zobaczyć poniżej: 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie