„Czysta przyjaźń”, czyli o tym, jak chatbot może doprowadzić do spotkania „w realu”
fot. Cezary Kazimierowski

„Czysta przyjaźń”, czyli o tym, jak chatbot może doprowadzić do spotkania „w realu”

Prawdziwego przyjaciela poznaje się w grze?
25.04.2019

Ile razy używaliście wymyślnych wymówek, aby wymigać się ze spotkania ze znajomymi? A ile razy potem tego żałowaliście? Następna okazja do wspólnego wyjścia często nadarzała się po dłuższym czasie i… znów w nieodpowiednim momencie. Pojawiła się wieloosobowa gra mobilna, która może być świetnym łącznikiem między światem cyfrowym a realnym. A wręcz wyrwać nas z tego pierwszego.

Mowa o prostej, ale genialnej grze o nazwie „Czysta przyjaźń”, która jest jedną z wielu funkcji chatbota marki Wyborowa. Swoje działanie opiera na popularnym Messengerze, a więc jest łatwo dostępna dla praktycznie każdego użytkownika. Na czym polega gra? Najprościej można ją porównać do flirtu towarzyskiego. Gracze w tym samym czasie odpowiadają na pytania dotyczące konkretnej osoby. Pytania są podzielone na moduły tematyczne. Każdy moduł to jedna rozgrywka, podczas której gracze wybierają, do kogo najbardziej pasuje zachowanie opisane w danym pytaniu. W taki sposób zbieracie punkty, które są podliczane na koniec każdego modułu i na podstawie których wyłaniany jest zwycięzca.

Grę możecie przetestować w wersji mobilnej tutaj

Aplikacja została stworzona w ramach kampanii marki Wyborowa pt. „Tysiąc powodów do spotkań”, której ambasadorem został Maciek Zakościelny. W specjalnie nagranym wideo błyskotliwie i nieco zgryźliwie wylicza wymówki, jakie – sami przyznajcie – wymyślamy od czasu do czasu, aby nie opuszczać naszych domowych pieleszy. Tymczasem w każdej takiej sytuacji umyka nam to, co najważniejsze: budowanie bezcennych relacji z przyjaciółmi. A media społecznościowe, zamiast nas od tego odciągać, mogą stać się naszym sprzymierzeńcem.

Wideo promujące akcję z Maćkiem obejrzycie pod tym linkiem: www.facebook.com/wyborowapolska/videos/1035123793337660/

Podejmiecie wyzwanie? Zagracie? Stawka jest znacząca – może nią być na przykład brzemienne w pozytywne skutki spotkanie z dawno nie widzianymi przyjaciółmi!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie