Najlepsze miejsce na nocleg dostępne przez Airbnb? Piramida Luwru
Kadr z filmu/ Youtube

Najlepsze miejsce na nocleg dostępne przez Airbnb? Piramida Luwru

Jeśli chcielibyście spędzić noc z Mona Lisą, najpierw musicie pomyśleć, co moglibyście jej zaoferować.
05.04.2019

Piramida Luwru, znajdująca się na dziedzińcu słynnego muzeum i będąca jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów na mapie Paryża, obchodzi w tym roku 30 urodziny. Z tej okazji konstrukcja zaprojektowana przez Ieoha Minga Peia posłuży jako… pokój hotelowy. Żeby spędzić noc w tej atrakcyjnej lokalizacji, trzeba wziąć udział w konkursie, zorganizowanym przez Luwr we współpracy z Airbnb.

Czytaj też: Salvador Dali przywita odwiedzających jego muzeum na Florydzie 

Noc z Mona Lisą 

Zasady są proste – wystarczy do 12 kwietnia odpowiedzieć na pytanie: „dlaczego byłbyś perfekcyjnym gościem Mona Lisy?”. Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą 30 kwietnia otrzyma dostęp do przygotowanej przez Airbnb „mini-piramidy” i będzie mógł zobaczyć, jak wygląda noc w jednym z najwspanialszych muzeów na świecie. Będzie mógł też liczyć na indywidualne, nocne oprowadzenie po salach Luwru – niewiele osób wcześniej dostąpiło tego wyróżnienia, a na szczycie listy znajdują się Barack i Michele Obamowie, a także Jay-Z i Beyonce. Ubiegłoroczny teledysk do ich singla „Apes**t” to zresztą świetna wizytówka dla akcji – w tym muzeum na pewno nie będziecie się nudzić.

Co wybieracie: drinki z Mona Lisą, kolację z Wenus czy może kameralny koncert we wnętrzach apartamentów Napoleona III? Macie na to szansę jeszcze w tym miesiącu - zgłoszenia przyjmowane są pod tym adresem. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie