Inny pomysł na luksus

Inny pomysł na luksus

Renaissance Warsaw Airport Hotel: pięciogwiazdkowy, ale nieoczywisty. Nowoczesny, ale sięgający do klasyki.
23.05.2019

Wady sieci hotelowych? Powtarzalność i nuda. Nie w tym przypadku. „Wierzymy, że każda podróż jest okazją do odkrycia czegoś nowego” – to motto marki Renaissance, należącej do Marriott Int., największej sieci hotelowej na świecie.

Renaissance Warsaw Airport to pięciogwiazdkowy hotel w niestandardowym wydaniu, przy lotnisku Chopina w Warszawie. 

Wnętrza nawiązują do polskiego modernizmu oraz do dorobku Polskiej Szkoły Plakatu.Renaissance Warsaw Airport oferuje gościom znacznie więcej niż tylko wygodny nocleg przy lotnisku. Autorska kuchnia w Restauracji Challenge 32, urozmaicona karta w nGin Barze, Club Lounge, SPA z basenem z widokiem na odlatujące samoloty to niektóre atrakcje dla gości.

Kuchnia wysokich lotów 

W hotelu znajduje się Restauracja Challenge '32, dostępna również dla gości z zewnątrz. To stylowe i nastrojowe wnętrze urządzone ze smakiem w stylu modern vintage. Dzięki koncepcji otwartej kuchni goście mają niecodzienną możliwość podpatrywania pracy kucharzy, poznania tajników przygotowywanych dań oraz czynnego uczestnictwa w kreowaniu ulubionego dania przygotowanego na specjalne zamówienie.

Kuchnia znakomitego szefa kuchni Andrzeja Bryka to autorskie połączenie starych, polskich receptur i innowacyjnych technik gotowania. Nazwa restauracji nawiązuje do znakomitego przelotu Żwirki i Wigury podczas zawodów lotniczych - Challenge w 1932 roku. 


Dla osób, które chcą się zrelaksować przed lotem lub zjeść lekką przekąskę polecamy nGin Bar - otwarty codziennie, z bogatą  ofertą autorskich koktajli i klasycznych drinków, do których zawsze można zamówić pyszne dania przekąskowe. Wieczorem polecamy dać się porwać opowieściom barmanów, miksujących poncz podczas R Eveningów - cyklicznych spotkań z gośćmi, okraszonych wyśmienitymi drinkami.   

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie