Airbnb dla najbardziej wymagających. Zobacz, co oferuje opcja Luxe
mat. prasowe

Airbnb dla najbardziej wymagających. Zobacz, co oferuje opcja Luxe

Chcielibyście spędzić wakacje w domu, w którym powstały wszystkie książki o Jamesie Bondzie? Teraz to (trochę) prostsze.
03.07.2019

Historyczne wille w Toskanii, nagradzane rezydencje w RPA czy Nowej Zelandii i dom, w którym Ian Fleming napisał wszystkie części opowieści o przygodach Jamesa Bonda to niektóre z miejsc, które możemy teraz wynająć przez Airbnb. W nowej ofercie serwisu, Airbnb Luxe, znalazło się ponad 2000 wyselekcjonowanych mieszkań, domów i apartamentów, spełniających najwyższe standardy jeśli chodzi o design, położenie oraz udogodnienia dla przyszłych gości, takie jak choćby dodatkowa obsługa ze strony szefów kuchni czy możliwość wynajęcia kierowcy.

Miss foto. Co warto zobaczyć w Lizbonie?

To raczej nie jest hamak, w którym Ian Fleming wymyślał kolejne przygody Jamesa Bonda. Ale cała reszta zmieniła się tylko na lepsze 

Luksus z całodobowym koordynatorem 

Do tej pory podobne wyprawy wymagały zatrudnienia koordynatora – tym razem usługi dedykowanego „trip designera” otrzymujemy w cenie. Dzięki jego pomocy niezbędne rezerwacje, dodatkowe aktywności, takie jak wycieczki, masaże czy spersonalizowane treningi nie będą już stresującym obciążeniem przy planowaniu podróży marzeń.

Zielona rewolucja. Co warto zobaczyć w Rwandzie?

Oprócz luksusowych willi w najpiękniejszych zakątkach świata usługa Luxe oferuje też możliwość skorzystania z rosnącej oferty penthouse’ów i innych luksusowych lokalizacji w największych miastach. Na razie oferta dotyczy kilku metropolii, takich jak Los Angeles czy Londyn, ale wg zapewnień Airbnb jeszcze w tym roku zostanie uzupełniona o co najmniej 12 miast, takich jak Mediolan czy Paryż.

(Willa w Bel-Air, dostępna w ramach usługi Luxe) 

Coraz więcej chętnych na drogie wakacje 

Wprowadzenie nowej usługi wiąże się z przejęciem przez Airbnb serwisu Luxury Retreats w 2017 roku, a także z ubiegłorocznym, 60% wzrostem rezerwacji w miejscach, w których za nocleg zapłacimy co najmniej 1000 dolarów. W międzyczasie Airbnb eksperymentowało z wersją luksusową, prezentując usługi w wersji Plus, a także funkcję Beyond. Pisaliśmy o nich w ubiegłym roku, a już wcześniej wspominaliśmy też o konkurencyjnych serwisach, wyspecjalizowanych m.in. w umożliwianiu wymarzonego noclegu fanom architektury modernistycznej.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie